Lekker actief het water op met een van onze SUPS? Wij hebbe ze klaar liggen voor je!
Wat is er nou lekkerder dan zomers lekker het water op te gaan met je SUP board? Actief akoelen noemen we dat! Wij hebben een aantal mooie SUPS beschikbaar waarmee je een dag(deel) mee op pad kan! Je huurt ze al bij ons vanaf 25.- euro. Je krijgt er een gratis kopje koffie bij op ons heerlijke haventerras*. Dan kan je na de tijd nog even bijpraten of opwarmen! Zien we je snel?
Voorzieningen
Kenmerken
- Categorie
- platbodem
- Personen
- 1 - 1 personen
- Lengte
- 3 meter
- Breedte
- 1 meter
Reserveren
Opties worden geladen... |
Ervaringen
Er zijn nog geen reviews voor deze boot
Daarom een boot huren bij De Drijfveer
Perfect gelegen jachthaven
Sfeervolle jachthaven in hartje Friesland. Met alle faciliteiten en winterstalling.
Bootverhuur op toplocatie
Bootverhuur midden in Friesland. Top kwaliteit sloepen en zeilboten op een super locatie. Je vaart zo de meren op en naar de mooiste dorpen in Friesland.
Camping aan het water
Kom overnachten met caravan, camper of tent en geniet van alles wat Friesland zo uniek maakt
Haventerras De Koken
De plek om onder het genot van allerlei lekkers te genieten van water, bootjes en de mooiste zonsondergangen
Blauwe vlag en Green Key!
We zijn trots deze keurmerken te mogen dragen! Ze staan voor veilig, maatschappelijk verantwoord en duurzaam ondernemen.